Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą i szukasz taniego, szybkiego, mobilnego narzędzia do wystawiania faktur to mam dla Ciebie odpowiedź: centrumfaktur.pl

Specjalnie dla małych firm ma darmową ofertę wystawiania faktur, ramach której można wystawić 4 faktury miesięcznie.  Dodatkowe oferty płatne to: Mini studio za 49 zł rocznie, Gruba ryba za 69 zł rocznie oraz Rekin biznesu za 129 zł rocznie (oczywiście wg ceny można wystawiać większą liczbę faktur).

Narzędzie bardzo pomocne – tworzy archiwum faktur z podziałem na zapłacone oraz niezapłacone. Pozwala trzymać porządek w finansach i pilnować terminów płatności faktur, tak aby w razie co upomnieć kontrahentów.

W ustawieniach w panelu możemy wprowadzić dane naszej firmy, zmodyfikowąc szablon faktury, zmienić pakiet na większy / mniejszy oraz usunąć nasze konto. Ponadto, mamy do dyspozycji mechanizm pamiętania kontrahentów, dla których możemy wystawiać kolejne faktury. Całość opakowana w przyjemny i intuicyjny interfejs, w którym nikt się nie zgubi.

Co ciekawe, programiści tej webaplikacji wyprowadzili dla swoich użytkowników API, dzięki któremu można bardzo łatwo dostać się do swoich zasobów z innej aplikacji.

CentrumFaktur.pl wspiera projekt openId, yahooId,  googleAccount, AOLAccount,  także nawet nie trzeba się rejestrować, aby mieć dostęp do bardzo funcjonalnego panelu zarządzania Twoją księgowością.